BIOGRAPHY

DJ Wallac, rodák z Klatov nyní žijící v Sušici, začínal s hraním na diskotékach po boku svého dlouholetého kamaráda, díky kterému vlastně s hraním začal. K hudbě jako takové byl veden již od malička, kdy chodil do základní umělecké školy, takže jistý předpoklad k nějaké pozdější aktivitě spojené s hudbou tu byl. Hudbu začal poslouchat nejprve z rádia, po připojení internetu také zde. V roce 1998 se poprve setkává s taneční hudbou v podobě úspěšného singlu DARUDE - FEEL THE BEAT, který ho svým rytmem a celkovým dojmem z nově objeveného líbivého stylu zcela vtáhl do světa taneční muziky.

Od roku 2003, kdy potkal svého DJ kolegu, hrával na diskotékach v Sušici, nebylo to nic převratného, ale nekde se člověk učit musí. V roce 2005 objevil nový styl hudby s velkým potenciálem, který byl více melodický, živější, líbivější - TRANCE. V témž roce se dostává na první velkou párty - TRANSMISSION v Praze, atmosféra i hudba mu úplně učarují. Asi nějvětší a zatím poslední zvrat nastal 2.6.2007, kdy se poprvé u nás objevila famózní SENSATION WHITE. Mimořádná atmosféra vyvrcholila vystoupením nizozemské hvězdy SANDER VAN DOORNa, který naprosto uchvátil svým TECH-TRANCEM. Od té doby má Wallac naprosto jasno.

Občas zahraje na místních diskotékach nějaký komerčnější HOUSE - ELECTROHOUSE, ale lákají ho stále více větší párty, kde může zahrát ty největší pecky.

Mezi oblíbené DJ patří bezpochyby ATB, DARUDE a SANDER VAN DOORN, kteří ho nasměrovali na tu správnou cestu. Mezi další patří ARMIN VAN BUUREN, BLANK & JONES, COSMIC GATE, DJ TIESTO, MARCEL WOODS, ALEX M.O.R.P.H., FERRY CORSTEN, JOCHEN MILLER, LEON BOLIER, RICHARD DURAND, RON VAN DEN BEUKEN, PAUL VAN DYK, DUDERSTADT, MIKE FOYLE, MARKUS SCHULZ, RONSKI SPEED, MARTIN ROTH, BART CLAESSEN, NICK LARSON a mnoho dalších.
Copyright © 2009 Wallac